Marijo Dučkić kapitalno je pojačanje Vinogradara
10.01.2018. / ivana
Marijo Dučkić koji će 9. veljače imati 27 godina, kapetan i najbolji igrač Sesveta ujedno i jedan od najboljih igrača Druge HNL potvrdio je za Sportnews prijelaz u redove vodeće momčadi Treće HNL zapad -NK-a Vinogradara.
Dučkić je prošlog mjeseca pregovarao i s HNK Goricom koja ima ambicije ulaska u Prvu HNL, no nakon što je odbio momčad iz Turopolja i odlučio se za Vinogradar postao je najveća senzacija prijelaznog roka. Dojučerašnji igrač Sesveta tako postaje kapitalno pojačanje za momčad Vinogradara koja i inače uvjerljivo vodi.
Kako piše Sportnews, Marijo Dučkić je svom bivšem treneru Sergeju Jakiroviću poručio da "jednostavno nije mogao odoljeti ponudi Vinogradara".(Sportnews)
Zadnje objavljeno
Traju hitne intervencije na području Jaske, zatraženo proglašenje prirodne nepogode
Posljedice nevremena: Na području županije više od 400 intervencija, najviše u jaskanskom kraju
Večerašnja premijera "Skrivenog blaga" odgađa se za nedjelju popodne
Nevrijeme ne posustaje: Vatrogasci i službe na terenu, problemi s vodostajima i prometom
Jaskanska policija upozorava: "Privremeno odgodite sve aktivnosti na otvorenom, osigurajte manje objekte u dvorištima"
Posljedice nevremena: Vjetar čupao stabla, oštećena imovina, sve dežurne službe su na terenu