Medalja i pregršt bodova za OK Jelen
Nakon uspješno organizirane 14. Nenine utrke u Jastrebarskom, članovi Orijentacijskog kluba Jelen nastavili su sezonu nastupom na 33. prvenstvu Kapele održanom 21. i 22. travnja u Dugavama i Kupinečkom Kraljevcu.
Prvog dana održano je sprint natjecanje gdje je najuspješnija bila Martina Bedeković Tanković s petim mjestom u elitnoj ženskoj kategoriji. Isto mjesto osvojio je i Marijan Bogović u M50 kategoriji, a Miroslav Besten bio je deseti. U M35 kategoriji Daniel Fabijanić i Dalibor Stankovski zauzeli su 11. odnosno 18. mjesto.
Prvenstvo Hrvatske na duge staze održano je na novoj karti Štrpet, pored Kupinečkog Kraljevca gdje je OK Jelen nastupio s 10 natjecatelja. Najbolji je bio Marijan Bogović s drugim mjestom u M45 kategoriji, a Zdravko Šaflin je zauzeo 12. mjesto. Ana Beblek i Martina Bedeković Tanković su zauzele peto i šesto mjesto u elitnoj kategoriji, a Željka Gajdek i Draženka Birkić stigle su do petog i 17. mjesta u seniorskoj kategoriji.
U muškoj elitnoj kategoriji Ivan Šeperić-Grdiša zauzeo je 12. mjesto, a Dragutin Mulig stigao je do petog mjesta u seniorskoj kategoriji. Daniel Fabijanić ostvario je sedmo mjesto u M35 kategoriji, kao i Miroslav Besten u M55 kategoriji.
Medalja i pregršt bodova zaokružili su ovaj uspješan vikend za OK Jelen te s nestrpljenjem očekujemo nastavak sezone natjecanjima tijekom svibnja u Zagrebu i okolici.
(Foto: OK Jelen)
Galerija slika
Traju hitne intervencije na području Jaske, zatraženo proglašenje prirodne nepogode
Posljedice nevremena: Na području županije više od 400 intervencija, najviše u jaskanskom kraju
Večerašnja premijera "Skrivenog blaga" odgađa se za nedjelju popodne
Nevrijeme ne posustaje: Vatrogasci i službe na terenu, problemi s vodostajima i prometom
Jaskanska policija upozorava: "Privremeno odgodite sve aktivnosti na otvorenom, osigurajte manje objekte u dvorištima"
Posljedice nevremena: Vjetar čupao stabla, oštećena imovina, sve dežurne službe su na terenu