Novosti Sport Događanja

Nika Markulin osvojila Europski kup!

15.03.2023. / Ivana Ćurić

Jaskanka Nika Markulin osvojila je zlatno odličje u kategoriji -63kg na Europskom kupu koji se proteklog vikenda održao u dvorani Sutinska vrela.

U ženskoj kategoriji -63kg nastupile su 63 natjecateljice, a Hrvatska je u samoj završnici imala čak dvije predstavnice.

Nika Markulin(Judo klub „Jaska“ – Jastrebarsko) je u finalnoj borbi bila bolja od Austrijanke Leonie BAYR.

-Osjećaj je neopisiv, prvi put sam u finalu na Europskom kupu i odmah zlato! Mislim da sam se odlično borila, ušla sam u svaku borbu 100%! Uz judo se bavim još i rukometom u „Lokomotivi“. Nemam još nekih specifičnih planova za budućnost, ali što god da odaberem nadam se da će biti ispravna odluka– kazala je Nika.

(JK Jaska)

Nika Markulin osvojila Europski kup! Nika Markulin osvojila Europski kup! Nika Markulin osvojila Europski kup! Nika Markulin osvojila Europski kup!