Novogodišnji turnir Streljačkog kluba Jastreb
05.01.2017. / Igor
Sa završetkom radova na streljani članovi streljačkog kluba Jastreb nastavili su sa svojim aktivnostima. Prva na redu bila je Novogodišnji turnir zračnom puškom na deset metara. Osim sportskog nadmetanja bila je ovo prilika i kratkod ruženje članova i simpatizera kluba kojima se pridružio i dopredsjednik Zajednice športskih udruga Domagoj Šlat.
Što se tiče samog natjecanja u kategoriji seniora najprecizniji je bio Antonio Ljubetić, a Zlatko Lončarić kod veterana.

REZULTATI
SENIORI: 1. Antonio Ljubetić, 2. Petar Bašić, 3. Franjo Uzelac
VETERANI: 1. Zlatko Lončarić, 2. Nikola Rašić, 3. Zvonimir Ivančić
Zadnje objavljeno
Policija i HGSS tragaju za nestalim 82-godišnjakom na području Kostanjevca i pozivaju građane za pomoć
Poduzetnici u Jastrebarskom uče o umjetnoj inteligenciji: Prijavite se na besplatnu edukaciju
Svibanjski program "Svetom Duhu na čast"
Područne akcije dobrovoljnog darivanja krvi ovaj tjedan!
Policijski vikend: Neki vozili s više od 2 promila, neki bez vozačke, a više od 30 ih ne poštuje ograničenje brzine! Uslijedile kazne
Automobilom udario dječja kolica pa se udaljio, policija traži svjedoke