Novosti Sport Događanja

Poraz Jaske Vinogradara od Bistre, pravi ispiti tek slijede

30.09.2021. / Redakcija

Jaskanci su se vrlo dobro suprotstavili kvalitetnijim gostima iz Bistre. Gostujuća momčad imala je inicijativu, brži i tečniji protok lopte, ali viđeno u devedeset minuta igre nije sugeriralo nadmetanje vrlo dobrog trećeligaša i solidnog petoligaša. Domaća momčad se hrabro borila i dobro zatvarala koridore prema svojim vratima, no ipak su Bistrani pri kraju prvog dijela došli do dva pogotka prednosti. Ubrzo Borovec glavom smanjuje na 1:2 i vraća Jastrebove u igru.

Domaći su se dobro držali i u nastavku. Imali su par situacija iz kojih su mogli postići barem još jedan pogodak, a gosti su u 70. minuti pogotkom Lovrića riješili svaku dvojbu oko pobjednika. Kad sve zbrojimo i oduzmemo, kvalitetniji suparnik prošao je dalje, a debitant na klupi Jastrebova Sanjin Lucijanić ima na čemu graditi optimizam nakon svoje premijere. Dojam koji su Jastrebovi ostavili bolji je od očekivanja, no pravi ispiti tek slijede, a prvi je već u subotu kod Klasa u Mičevcu.

JASTREBARSKO - Stadion Marijan Bradvić Mara. Gledatelja 60. Sudac: D. Cikojević (Sveta Nedelja) 6,5. Pomoćnici: Rešetar i Kupres (oba Samobor).
STRIJELCI: 0:1 - Atlija (38), 0:2 - Kunštić (41-11m), 1:2 - Borovec (43), 1:3 - Lovrić (70).
JASKA VINOGRADAR: Braje 6, Borovec 6,5 (od 68. Mesic -), Novosel 6, L. Mravunac 6 (od 73. Kordić -), To. Nad 6, Tv. Nad 6 (od 86. Vidas -), Vračević 6,5 (od 86. Pintarić -), Vulje 6, Miljević 6, M. Borković 6 (od 86. Cipovec -), M. Mravunac 6. TRENER: Sanjin Lucijanić 6,5.
BISTRA: Zorc 6,5, Fr. Lučak 6,5 (od 62. Vodopijak 6,5), Brezec 6,5, Kukec 6,5 (od 46. Fi. Lučak 6,5), Budimir 6,5 (od 46. Božić 6,5), Jakopić 6,5, Šinko 7, Atlija 7 (od 79. Škarica -), Kunštić 7 (od 46. I. Grozdek 6,5), Lovrić 7, Babić 6,5 (od 62. A. Grozdek 6,5). TRENER: Damir Grlić 7.
IGRAČ UTAKMICE: Mateo Lovrić.