Preko Mraclina do dvanaeste pobjede

04.11.2013. / Nefertum IT
Nogometaši Vinogradara na neugodnom gostovanju u Mraclinu kod istoimenog domaćina došli su do dvanaeste prvenstvene pobjede svladavši istoimenu domaću momčad s 3:1. Nakon iscrpljujuće Kup utakmice s Hajdukom, igrači trenera Stjepana Gomerca nisu odigrali partiju za pamćenje, no tri boda su osvojena i to je ono što se pamti iz ovog susreta. Vinogradar je u vodstvo u 11. minuti doveo Krunoslav Všetečka, a u 78. minuti domaćini su preko Rusa poravnali rezultat. Tri boda "zelenima" je s dva pogotka u posljednjih pet minuta donio Zlatko Palčić.

JŽNL, 13. kolo

NK MRACLIN- NK VINOGRADAR 1:3
STRIJELCI: 0:1– Všetečka  (11),  1:1– M. Rus  (78),  1:2– Palčić  (85),  1:3– Palčić  (90+2)
MRACLIN: Dolački, Škrinjarić, Debijađi, T. Lučić, Prelec, D. Rus, Cvetnić, M. Rus, Potočnjak, Domitrović (od 58. Mršić), Brebrić. TRENER: Ranko Dobrić.
VINOGRADAR: Braje, Vukić, Povrženić (od 90. Golubić), Palčić, Mačešić, Bucković, Gavarić, Borković, Všetečka (od 60. Dugić), Domjančić (od 60. Jalšovec), Lončar. TRENER: Stjepan Gomerac.