U subotu ženska ekipa Stolnoteniskog kluba Jaska otvara sezonu u HEP Superliga!
U subotu 17.09. u 17.00 sati, ženska ekipa stolnotenisačica kod kuće otvaraju svoju sezonu u najvećem rangu natjecanja hrvatskog stolnoteniskog saveza!
Podsjetimo, ove godine ženska ekipa Stolnoteniskog kluba Jaska osvojila prvenstvo 1. Hrvatske lige zapad sa 16 pobjeda i 2 poraza u 18 susreta i tako po drugi put u povijesti kluba plasirali se u Superligu, najviši rang stolnog tenisa u Hrvatskoj.

Kako bi ih mogli i podržati u početku svog natjecanja u Superligi, prva dva domaća kola, cure će igrati u velikoj dvorani Srednje škole Jastrebarsko! Na taj će način bit omogućen i veći broj gledatelja i zainteresiranih građana.
Stoga, vidimo se u subotu u 17.00 u dvorani Srednje škole Jastrebarsko kako bi dali podršku curama u prvom kolo Superlige! Gostujuće ekipa su susjedi iz Zagreba, Stolnoteniski klub Zagreb.
"Javor" proslavio 150. rođendan
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima
Preminuo Ranko Vojnović, dugogodišnji predsjednik DVD-a Novaki