Učenici OŠ Ljubo Babić prvaci Hrvatske u krosu: Potvrda kontinuiteta rada s kojim se ponosimo!
U Poreču je održano državno školsko natjecanje u krosu, a učenici OŠ Ljubo Babić osvojili su prvo mjesto!
Petar Golešić, Marko Golub, Šimun Hodak i Adam Blažek, pod vodstvom mentorice prof. Ines Bohaček, bili su najbolji u Hrvatskoj, u konkurenciji petih i šestih razreda
Na natjecanju je sudjelovala 21 škola u muškoj i 21 škola u ženskoj konkurenciji.
"Ovo je još jedan u nizu rezultat koji potvrđuje kontinuitet rada s kojim se ponosimo, a time postajemo prepoznatljiva konkurencija u državi“, ističu iz Školskog sportskog društva Jastreb.
Učenice sedmih i osmih razreda su osvojile izvrsno četvrto mjesto.
Već treću godinu u nizu nastupaju na državnoj smotri i osvajaju vrhunske rezultate i u pojedinačnoj i ekipnoj konkurenciji.
Dora Delić je bila druga, baš kao i Petar Golešić, dok je Sara Delić bila peta, a Marko Golub je zauzeo sedmo mjesto.
Kod djevojaka su dio ekipe bile i Ivona Ciban i Tia Vlašić.
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima
Preminuo Ranko Vojnović, dugogodišnji predsjednik DVD-a Novaki
Jubilej u gradu vatrogastva: DVD Velika Gorica proslavilo 150 godina rada i djelovanja