Veliko priznanje za Niku Markulin
12.05.2015. / Nefertum IT
Na ovogodišnjem međunarodnom judo turniru „Kup Dugava“ koji je održan ove subote u organizaciji Judo kluba Dugava veliko priznanje je dobila mlada jaskanska judašica, Nika Markulin. Nika je u Dugavama nastavila svoj pobjednički niz, a uz zlatno odličje pripala joj je i posebna nagrada koja joj je dodjeljena kao najboljoj natjecateljici.
Inače, na turniru u Dugavama jaskanski klub su predstavljala četiri člana, a uz Niku Markulin koja je bila zlatna, srebrno odličje je osvojila Karla Đud, a bronce Ema Hosi i Antun Tin Vučić.

Inače, na turniru u Dugavama jaskanski klub su predstavljala četiri člana, a uz Niku Markulin koja je bila zlatna, srebrno odličje je osvojila Karla Đud, a bronce Ema Hosi i Antun Tin Vučić.

Zadnje objavljeno
Općina Krašić: Zagrebačka županija sufinancira uređenje pristupne ceste s parkiralištem, izgradnju vanjskog i dječjeg igrališta uz osnovnu školu
Gradnja atletske staze u Jastrebarskom uskoro počinje: Potpisan ugovor o sufinanciranju sa Zagrebačkom županijom
U blizini Veterinarske stanice pronađen mladi ženski pas, traži li ga netko?
Apel „Mama, budi zdrava!“ poslali i mališani Dječjeg vrtića Radost
U Klinči zaustavljen vozač pozitivan na droge, u kući mu pronađene stabljike marihuane
Brzina i dalje najčešći prekršaj na jaskanskim cestama, čak osam vozača uhvaćeno s promilima