Vern košarkašima Jaske nanio deveti poraz

06.03.2014. / Nefertum IT
U utakmici 16. kola B-1 lige košarkaši Jaske gostovali su kod vodećeg Verna. Više od trideset minuta Jaskanci su parirali favoriziranom domaćinu koji ih je na kraju porazio s 88:69. Pad u igri se dogodio u posljednjih deset minuta u kojima su Jaskanci postigli svega devet koševa, dok su gosti u tom periodu postigli trideset. Jušić i Lečić sa 17 poena su bili najbolji strijelci u momčadi Marka Stunje.

Jaskancima je ovo deveti poraz uz sedam pobjeda što ih trenutno smještava na sedmo mjesto poretka. U nedjelju, 9. ožujka u Jaski gostuje trećeplasirano Zapruđe.