Viktorija Oslaković u debitantskokm nastupu za kadetsku stolnotenisku reprezentaciju osvojila zlato i broncu!

03.05.2023. / Redakcija

Mlađa kadetkinja STK Jaska Viktorija Oslaković po prvi puta je službeno nastupila za kadetsku stolnotenisku U-13 reprezentaciju Hrvatske na Europe Youth Series Croatia Open natjecanju u Osijeku i okitila se zlatnom i brončanom medaljom.

U konkurenciji ženskih parova u kategoriji U-13 Viktorija Oslaković i Lana Benko postale su pobjednice turnira. Brončanu medalju Viktorija Oslaković osvojila je igrajući za mješovitu reprezentativnu U-13 ekipu Croatia 1 za koju su osim nje nastupili Petar Zidarić, Matija Wolf i Lana Benko.

Viktorija Oslaković u debitantskokm nastupu za kadetsku stolnotenisku reprezentaciju osvojila zlato i broncu! Viktorija Oslaković u debitantskokm nastupu za kadetsku stolnotenisku reprezentaciju osvojila zlato i broncu! Viktorija Oslaković u debitantskokm nastupu za kadetsku stolnotenisku reprezentaciju osvojila zlato i broncu!