Viktorija Oslaković u TOP 16 najmlađih kadetkinja
12.11.2020. / Maja Peranić
Još odličnih vijesti stiže iz Stolnoteniskog kluba Jaska. Jedna od najmlađih članica, Viktorija Oslaković osvojila je brončanu medalju i plasirala se na Pozivni turnir TOP 16 najmlađih kadetkinje.
-Osvajanjem odličnog trećeg mjesta u svojoj grupi na Pozivnom turniru 2. grupe najmlađih kadetkinja Hrvatske iz kalendara Hrvatskog stolnoteniskog saveza održanom u Zagrebu naša članica Viktorija Oslaković se izravno plasirala na Pozivni TOP 16 turnir najmlađih kadetkinja koji će se održati tijekom prosinca u Osijeku-izvijestili su ponosno iz STK Jaska.
Zadnje objavljeno
"Javor" proslavio 150. rođendan
Jaskanka Ira Ribarić i Riječanka Mia Stražičić lansirale kolekciju navijačkih korzeta
Detalji nesreće u Novakima Petrovinskim: Policajka oduzela prednost, više ozlijeđenih
Alkoholizirani muškarac vrijeđao djelatnicu benzinske postaje
"Kum" Robert Kurbaša otvorio Malu knjižnicu u Klinča Selima
Preminuo Ranko Vojnović, dugogodišnji predsjednik DVD-a Novaki