Počinje 12. Škola saksofona
U Jastrebarskom će u srijedu, 24. travnja, početi 12. Škola saksofona, a koja će trajati sve do subote, 27. travnja kada će završiti svečanim koncertom polaznika škole, a svečano otvorenje biti će u srijedu s početkom u 9 sati, u velikoj dvorani Glazbene škole.
Na ovu 12. po redu školu saksofona prijavljno je 50 polaznika iz Hrvatske i susjedne Bosne I Hercegovine, u dobi od 7 do 25 godina. Stručni predavači i ove godine biti će eminentni profesori: Nikola Fabijanić, Goran Jurković, Gordan Tudor, Tomislav Žužak, Bernard Homan i Dragutin Fabijanić, umjetnička suradnica Linda Mravunac – Fabijanić te gost predavač Bruno Philipp.
U sklopu škole saksofona održat će se koncerti predavača i Papandopulo kvarteta. Škola saksofona i ove se godine održava pod pokroviteljstvom Ministarstva kulture Republike Hrvatske i Grada Jastrebarskog.
(Foto: Grad Jastrebarsko)
Galerija slika
Općina Krašić: Zagrebačka županija sufinancira uređenje pristupne ceste s parkiralištem, izgradnju vanjskog i dječjeg igrališta uz osnovnu školu
Gradnja atletske staze u Jastrebarskom uskoro počinje: Potpisan ugovor o sufinanciranju sa Zagrebačkom županijom
U blizini Veterinarske stanice pronađen mladi ženski pas, traži li ga netko?
Apel „Mama, budi zdrava!“ poslali i mališani Dječjeg vrtića Radost
U Klinči zaustavljen vozač pozitivan na droge, u kući mu pronađene stabljike marihuane
Brzina i dalje najčešći prekršaj na jaskanskim cestama, čak osam vozača uhvaćeno s promilima