Za mjesto u novom Sazivu Hrvatskog sabora natječe se i šest Jaskanaca s Nezavisne liste Damir-Kristijan Rogina
04.04.2024. / Redakcija
U izbornu utrku za nadolazeće Parlamentarne izbore krenula je i Nezavisna lista Damir-Kristijan Rogina. U VI. izbornoj jedinici, u kojoj se nalazi i grad Jastrebarsko, glasove svojih sugrađana pokušat će dobiti i šest Jaskanaca.
Michael Sharp nalazi se na 3.mjestu, Snježana Agostini na 6., Josip Golojuh na 10., Željko Sonički na 11., Zorica Šamija na 12., dok je Valentina Pavlaković na 13. mjestu.
-Ova lista je skup nezavisnih lista i pojedinaca iz Jaske (Inicijativa građana Jastrebarskog), Klinča Sela, Samobora i Zagreba- kazali su kandidati.

Zadnje objavljeno
Dodijeljena nagrada Ruža Zagrebačke županije, primili je i Jaskanci
Iz ureda u Klinči ukraden mobitel
Vozači motocikala, bicikala i romobila pod povećalom policije
Ministar Bačić dodijelio 19,1 milijun eura vrijedne ugovore za projekte zelene infrastrukture diljem Zagrebačke županije
Vozio unatoč zabrani pa završio na sudu
Prvi put u Jaski radionica cirkuskih vještina